formula petronas

Mūsu izmantotās eļļas un tehniskie šķidrumi ir apstiprināti un tiek lietoti Mercedes Benz visā pasaulē. Uzņēmums Petronas ir galvenais sponsors komandai команды Mercedes AMG Petronas F1 Team.

Mersedess (angl. Mercedes, pilns nosaukums Mercedes AMG Petronas F1 Team) — vācu komanda-autoražotājs, kas piedalās Formula 1 Grand Prix sacensībās. Trīskārtējs Konstruktoru kausa ieguvējs 2014., 2015., 2016. gadā.

Tieši uzņēmuma Petronas eļļas bija viena no komandas panākumu atslēgām. Kā parādījusi šo eļļu lietošanas pieredze, produkcija ir augstas kvalitātes. Eļļās tiek izmantota Cool Tech tehnoloģija, dzinēja aizsardzība pret pārkaršanu.  Cool Tech tehnoloģija darbojas kritiskajās zonās – dzinēja iekšējās detaļās, kas stipri uzkarst – efektīvi absorbējot un novadot no tām uzkrāto siltumu, kā arī nodrošinot temperatūras regulēšanu, aizsargājot dzinēja daļas no bojājumiem un darbības traucējumiem. Īpaši aktuāli tas ir turbokompresoru daudzvārstu dzinējiem ar elektronisko iešprici ar augstu LK un griezes momentu gan dīzeļdzinējiem, gan benzīna dzinējiem.

http://petronas-oil.ru/files/Description_Syntium%205000XS.pdf

Ļoti svarīgi ir saprast, ka tehniskie šķidrumi un eļļas, kas tiek izmantas dažādiem Mercedes Benz agregātiem un sistēmām, ir ar savām noteiktām īpašībām. Mūsu speciālisti pēc kataloga atradīs vajadzīgo un ieteiks vai izmantos oriģinālus vai analogus eļļošanas materiālus un tehniskos šķidrumus. Savlaicīga šķidrumu maiņa un tehniskā apkope pagarinās Jūsu automašīnas detaļu kalpošanas ilgumu