Tesla Diagnostika

Image

TESLA ir augsto tehnoloģiju elektroauto, kas apvieno daudzas dažādas tehnoloģijas, sākot no mehānikas līdz sarežģītai programmatūrai. Mūsu speciālisti ar augstu precizitāti un pēc iespējas īsākā laikā noteiks darbības traucējumus un identificēs visus iespējamos Jūsu TESLA defektus. Šim nolūkam tiek izmantotas visas iespējamās diagnostikas ierīces, kā arī ilggadēja pieredze auto remontā.

Rezerves Daļas

Image

Piegādājam un pārdodam oriģinālās Tesla rezerves daļas. Garantējot augstu servisa līmeni, mēs tos izmantojam jūsu automašīnu remontam.

Elektronikas remonts

Image

Esam uzkrājuši lielu pieredzi Tesla elektromobiļu elektrisko remontdarbu veikšanā. Mēs izgājām cauri visiem Tesla izstrādes posmiem un uzzinājām, kā salabot dažādas to daļas. Tālāk ir norādīti visi iespējamie Tesla darbības traucējumi un to novēršanas metodes.

a) Akumulatora remonts

b) Elektromotoru remonts

c) Monitora remonts

d) Invertora remonts

e) Datoru remonts

f) Autopilota remonts

Ritošās un mehāniskās daļas remonts

Image

Mēs specializējamies jūsu Tesla mehāniskajā un šasijas remontā, nodrošinot uzticamību un drošību uz ceļa.

Mūsu augsti kvalificētu mehāniķu komanda ir aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām un oriģinālajām rezerves daļām, garantējot augstu servisa līmeni. Mēs sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu, ieskaitot diagnostiku, regulēšanu, detaļu nomaiņu un šasijas remontu

Papildu aprīkojums un UPGRADE

Image

Mums ir liela pieredze Tesla modernizēšanā ar papildu aprīkojumu. Ja jūsu Tesla nav aprīkota ar rūpnīcas aprīkojumu, mēs varam uzlabot jūsu automašīnu uz premium klasi. Mēs varam aprīkot Teslu ar elektriski apsildāmu stūri un sēdekļiem, elektrisko bagāžnieku un motora pārsegu, uzlabot autopilotu un daudz ko citu. Arī mūsu servisā savu no ASV ievesto Teslu iespējams pārtaisīt atbilstoši Eiropas prasībām (apgaismojuma, lādētāju, navigācijas pārtaisīšana)

Eksterjera un interjera tūnings

Image

Laipni lūdzam mūsu augstākās klases Tesla tūninga veikalā! Mēs piedāvājam unikālus risinājumus, lai uzlabotu jūsu Tesla ārējo un iekšējo dizainu, piešķirot tai unikālu stilu un personību.

Mēs specializējamies augstas kvalitātes virsbūves uzlabojumos, ekskluzīvu eksterjera elementu uzstādīšanā un unikālu interjeru veidošanā, kas atspoguļo jūsu unikālo gaumi.

No personalizētiem krāsošanas darbiem līdz pielāgotām virsbūves daļām mēs cenšamies panākt perfektu stila, funkcionalitātes un ekskluzivitātes kombināciju.

Katru projektu uztveram kā unikālu darinājumu, kurā tiek īstenotas jūsu idejas. Uzticiet mums pielāgot savu Tesla, un mēs to pārvērtīsim par mākslas darbu uz riteņiem.

Aksesuāri

Image

Mūsu autocentrā varat iegādāties jebkurus Tesla piedāvātos piederumus. Uz vietas vai no katalogiem piedāvāsim Jums atslēgu piekariņus, apģērbus, pulksteņus, makus un daudz ko citu.