Mercedes-Benz Apkope

Image

Nemaz nerunāsim par to,  cik ļoti svarīga ir savlaicīga automašīnas apkope. No tā ir atkarīgs visu agregātu kalpošanas ilgums un kvalitāte. Zemāk ir uzskaitīts viss, kas ietilpst apkopē mūsu autocentrā.

1. Eļļas un eļļas filtra maiņa.

2. Visu pārējo filtru pārbaude (gaisa, salona utt.).

3. Ritošās daļas pārbaude.

4. Noplūžu pārbaude.

5. Apgaismojuma pārbaude.

6. Gaisa spiediena pārbaude riteņos.

7. Siksnas stāvokļa vizuāla apskate.

8. Auto vizuāla apskate.

9. Datora pieslēgšana (Īsais tests + visu kļūdu kodu dzēšana)

10. ''OIL SERVICE'' atiestatīšana.

11. Drenāžas pārbaude.

12. Tehnisko šķidrumu un eļļu līmeņa pārbaude.

Tehniskā apkope mūsu autocentrā maksā sākot no 56,00 euro +PVN.

Diagnostika Mercedes-Benz

Image

Diagnostika — citādi noteikt iemeslu. No tās ir atkarīga puse visa remonta panākumu. Kļūdu dioagnostika jebkurām sistēmām – tā ir ne tikai datora pieslēgšana un kļūdu kodu nolasīšana. Tā ir kompleksa pieeja, risinot tādas vai citādas problēmas, vai tā būtu elektronika, ritošā daļa, pārnesumkārba, bremžu sistēma, dzesēšanas sistēma, gaisa kondicionieris vai kas cits.  Lai noteiktu pareizi kļūdaino elementu, nepietiek tikai ar datoru. Ir nepieciešami papildus speciālam nolūkam paredzēti  instrumenti. Mēs varam salīdzināt savu diagnostikas darbu ar ārstiem.  Ja Jums kaut kas sāp vai kaut kas nomāc, Jūs vēršaties pie ārsta un viņš uz Jūsu sūdzības pamata nozīmē Jums tadas vai citādas analīzes, lai noteiktu diagnozi.  Gandrīz tas pats ir arī ar mūsu autmašīnām. Ir nepieciešams veikt analīzes, bet mūsu gadījumā – pārbaudīt sistēmu vai sistēmu grupas darbību ar speciāli pielāgotiem instrumentiem, sākot no skrūvgrieža līdz motora testeriem, endoskopiem, manometriem, speciāliem stendiem un citiem instrumentiem. Un tad jau pēc saņemtajiem rezultātiem izdarīt tādu vai citādu slēdzienu (lasiet – noteikt diagnozi). Tādā veidā, lai noteiktu diagnozi, nepieciešams katram gadījumam individuāls komplekss mērs. Vēlamies to nodot kā informāciju Jums. Un lūdzam sapratni, kad lūdzam atstāt savu automašīnu problēmas noteikšanai. Īpaši sarežģītas ir tā sauktās “peldošās kļūdas” (tas ir, nepastāvīgas un laiku pa laikam parādošās kļūdas, kas redzamas ekspluatācijas laikā). Šādā gadījumā ir iespējami testa braucieni ar Jūsu automašīnu, tam pieslēdzot datoru vai citas testu ierīces. Jūs jautāsiet, cik gan tas maksā? Protams, tas ir stipri atkarīgs no tā, cik daudz laika patērēs diagnostiķis, lai noteiktu problēmu. Kas ar mums jau ir saskāries, zina,  ka vidēji tās ir 1,5-2 stundas. Šis ir laiks, kas tiek iedalīts pamata pārbaudēm. Ja ar to ir pietiekami, mēs pat nezvanām klientam. Ja ir nepieciešamas papildus pārbaudes, saistītas ar, piemēram, ar mašīnas izjaukšanu un atsevišķu elementu pārbaudi, mēs ar Jums noteikti sazināsimies un saskaņosim arī cenas. Paldies par sapratni!

Mūsu kolektīvs vienmēr cenšas optimizēt diagnostikas procesu, pateicoties savai lielajai darba pieredzei un speciālajiem instrumentiem, kas paātrina un vienkāršo mūsu darbu.

Paldies!

Elektronikas remonts Mercedes-Benz

Image

Elektronikas remonts sevī ietver elektrisko automašīnas sistēmu remontu (starteris, ģenerators u.c.), elektroinstalāciju remontu, vadības bloku remontu, kodēšanu un programmēšanu visām automašīnas sistēmām. 

Ritošās daļas remonts Mercedes-Benz

Image

Ritošās daļas remonts — automašīnas piekares to bojāto detaļu nomaiņa, kuras piefiksētas pēc automašīnas apskates pēc klienta pieprasījuma un ne tikai, lai uzturētu automašīnas drošību un saglabātu mašīnu labā stāvoklī. Mēs iesakām savlaicīgi noskaidrot un novērst bojājumus, kas saistīti ar ritošo daļu, jo vienas detaļas bojājums var izraisīt problēmas ar citām detaļām, kas cieši saistītas viena ar otru.

Dzinēja remonts Mercedes-Benz

Image

Dzinēja remonts. Automašīnas sirds. Un kā sirdij tam ir jādarbojas precīzi, vienmērīgi, bez liekiem trokšņiem un pārtraukumiem. Mūsu uzdevums ir panākt, lai Jūsu dzinējam nerastos darbības pārtraukumi, jo bez dzinēja automašīna nekur neaizbrauks. Ja bez palīgsistēmām, tādām kā ABS, ESP, Parktronic utt., automašīna var turpināt braukt, tad bez dzinēja jau nu gan nekur. Iesakām Jums vienmēr sekot līdzi Jūsu automašīnas dzinēja stāvoklim un netaupīt  uz tādiem palīgmateriāliem kā filtri un eļļa. Savlaicīgi mainīt un uzstādīt laika gaitā pārbaudītas, kvalitatīvas komplektācijas.  Mēs Jums  palīdzēsim ar savu ilggadējo darba pieredzi. Bet, ja Jūsu dzinējs pēkšņi nedarbosies, tad mūsu meistari palīdzēs Jums novērst šīs problēmas.  Mūsdienu dzinējs ir sarežģīts mehānisms, kas prasa lielu pieredzi, speciālu aprīkojumu un pareizu informāciju, lai veiktu kvalitatīvu remontu. Pie mums Jūs varētu saņemt pilnu pakalpojumu komplektu dzinēja remontam no siksnu nomaiņas un veltņiem līdz sarežģītam remontam ar GSM ķēžu nomaiņu, virzuļu gredzenu, sadales vārpstu utt. maiņu. Ja rodas šaubas par dzinēja darbību, nekavējoties vērsieties pie mums, lai noskaidrotu iemeslu, saņemtu konsultāciju tālākai automašīnas izmantošanai vai problēmas atrisināšanai.

Pārnesumkārbas remonts Mercedes-Benz

Image

Mūsu centrā var veikt visdažādāko veidu pārnesumkārbu remontu, kādas vien tiek uzstādītas Mercedes Benz automašīnām. Pārnesumkārbas remonts notiek trijos etapos.

1) Problēmas diagnosticēšana ar datoru un sākotnēja defekta noteikšana.

2) Ja nepieciešams, tad nākamais etaps ir pārnesumkārbas noņemšana un detalizētāka defektācija ar pārnesumkārbas izjaukšanu un nolietoto detaļu noteikšanu, nosakot arī to cenu un veicot precīzākus remonta izmaksu aprēķinus.

3) Tad seko pats remonts un pēcremonta pasākumi, tādi kā adaptācija, kodēšana un kļūdu kodu dzēšana.

Pārnesumkārba, jo īpaši automātiskā, prasa kvalificētu pieeju. Darba īpatnību pārzināšana un izstrādātie risinājumi ļauj mums veiksmīgi atrisināt praktiski jebkuru uzdevumus, remontējot gan mehāniskās, gan automātiskās, gan pusautomātiskās pārnesumkārbas, kā arī variatorās.

Virsbūves remonts Mercedes-Benz

Image

Mūsu autocentrs veic jebkuras grūtības pakāpes virsbūves remontu. Sākot jau no atsevišķi elementu krāsošanas līdz sarežģītam virsbūves remontam ar detaļu atjaunošanu, tai skaitā arī alumīnija detaļu. Sadarbojamies arī ar apdrošināšanas kompānijām, veicam aprēķinus un defektāciju salauztajiem elementiem ar to maiņu vai remontu. Virsbūves remonts tiek kontrolēts katrā tā etapā, sākot no izjaukšanas un salikšanas līdz virsbūves elementu iztaisnošanai, kvalitatīvu elementu pielietojumam. Mūsu galerijā Jūs varat iepazīties ar mūsu darbiem virsbūves atjaunošanā un pārkrāsošanā.

Bremžu sistēmas remonts Mercedes-Benz

Image

Mūsu autocentrā Jūs varat arī salabot un veikt profilaksi visu veidu bremžu sistēmām. Mūsdienu automašīnu ražotāji pievērš ļoti lielu uzmanību bremžu sistēmu pilnveidošanai.  Mašīnas kļūst aizvien jaudīgākas, dzinējiem ir augsts griezes moments. Protams, ka, ātri ieskrienoties, ir nepieciešams arī ātri apstāties. Līdz ar to rodas paaugstināti kritēriji bremžu sistēmām. Elektroniskās bremžu vadības sistēmas kļūst sarežģītākas. Tiek izmantoti elementi, kurus pārvalda speciāli datora bloki. Visu to mūsu servisā ir iespējams diagnosticēt un salabot. Mums ir uzkrāta liela pieredze elektronisko sistēmu remontā, kuras izmanto automašīnām Mercedes Benz, tādas kā SBC, ABR, ESP u.c.

Automašīnas apkope

Image

Jebkurai automašīnai laiku pa laikam ir nepieciešama savlaicīga apkope. Mūsu autocentrā Jūs varat saņemt jebkurus pakalpojumus savas automašīnas uzturēšanai labā stāvoklī. Virsbūves pulēšana, ķīmiskā tīrīšana, sīku defektu novēršana virsbūvei un salonam. Mūsdienīgu, kvalitatīvu materiālu pielietošana un mūsu meistaru lielā darba pieredze ļauj iegūt lielisku rezultātu. 

Tūnings

Image

Eksterjers

Mūsu autocentrs piedāvā Jums dažādus variantus automašīnas eksterjera jeb ārpuses izmainīšanai ar visdažādāko līdzekļu palīdzību. Viens no visizplatītākajiem variantiem ir jau gatavi komplekti no AMG, BRABUS un citiem. Vēl viens vienkāršs un efektīvs veids savas automašīnas ārienes izmainīšanai ir palielināta izmēra riteņu diski. Tie uzreiz izmainīs ārējo izskatu un dos neatkārtojamību. Papildus spoileri un uzlikas uz bamperiem, stikla un bagāžnieka dos sportiskumu automašīnai. Tāpat mēs varam arī atjaunot automašīnu ar restailinga lukturiem, LED dienas gaitas lukturiem (DRL), papildus lukturiem, miglas lukturiem, papildus sliekšņiem, dugām un citiem tūninga aksesuāriem.

Visa papildus informācija pa tālruni.

Interjers

Viens no virzieniem, kā uzlabot komfortu un dot neatkārtojamību savai automašīnai – tās ir interjera izmaiņas. Vēlaties iegūt kaut ko, kā nav nevienam, izmainīt salona krāsu gammu, izveidot oglekļa šķiedru vai koka ieliktņus, uztaisīt jaunu apdari, salona apgaismojuma elementus, izmainīt formu u dizainu? To visu var paveikt pie mums!  Mums ir bagāta pieredze darbā ar saloniem no vienkāršākā līdz sarežģītākajiem dizaina projektiem, kurus īstenojam pēc Jūsu vēlmēm. Darbu piemērus Jūs varat apskatīt mūsu galerijā.

Chip Tuning

Daudzi auto īpašnieki bieži aizdomājas, kā gan var uzlabot savas automašīnas dinamiku, nemainot dzinēju un tā elementus. Izrādās, ka rūpnīcas izgatavotājam, projektējot dzinēju, ir paredzēti parametri, kurus var ievērojami uzlabot, pārprogrammējot elektroniskos blokus. Mēs to saucam par dzinēja optimizācijas darbiem, kas nekaitē un nebojā agregātus, toties dod papildus noteiktu dinamiku un  lielākoties tas samazina degvielas patēriņu un veicina efektīvāku resursu izlietojumu. Turklāt, vairumam programmaparatūru ir rūpnīcas alternatīvie iestatījumi dzinēja vadības blokiem. Mēs zinām, kā ir jāstrādā Mercedes Benz dzinējiem un iestatām tos vispareizākajā veidā un dodam Jums iespēju pārliecināties par mūsu paveiktā darba efektivitāti.

Rezerves Daļas

Image

Oriģinālās rezerves daļas

Oriģinālās rezerves daļas ļauj iegūt 100% rezultātu. Mēs izmantojam oriģinālās rezerves daļas visos automašīnas agregātos. Oriģinālo rezerves daļu cenas, protams, ir augstākas nekā aizvietotājiem, bet to izgatavošanas kvalitāte, kas pārbaudīta laika gaitā, sniedz tām ilgāku kalpošanas laiku, ar to tad arī sniedzot iespēju ekonomēt ilgtermiņā.  Pie mums var iegādāties oriģinālās rezerves daļas par cenām, kas zemākas par tirgus cenām līdz pat 35%.

Neoriģinālaš rezerves daļas

Līdztekus oriģinālajām rezerves daļām, mūsu autocentrs izmanto arī neoriģinālās rezerves daļas atsevišķiem automašīnas agregātiem. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties visuzticamāko un labāko ražotāju, balstoties uz savu pieredzi, laikā ļaujot Jums ieekonomēt savus līdzekļus, tai pat laikā neapdraudot transportlīdzekļa drošību un darbību. Nav jēgas uzskaitīt brendus, kurus pieļaujams izmantot tādas vai citādās sistēmās. Uz vietas apskatot automašīnu, mēs Jums izteiksim piedāvājumu neoriģinālo rezerves daļu nomaiņai.

Aksesuāri

Mūsu autocentrā Jūs varat iegādāties jebkurus aksesuārus, ko piedāvā Mercedes Benz. Piekariņi, apģērbs, pulksteņi, maki un daudz kas cits, ko varam piedāvāt Jusm uz vietas vai izvēloties pēc kataloga.

Eļļas un tehniskie šķidrumi

Mūsu izmantotās eļļas un tehniskie šķidrumi ir apstiprināti un tiek lietoti Mercedes Benz visā pasaulē. Uzņēmums Petronas ir galvenais sponsors komandai команды Mercedes AMG Petronas F1 Team.

Mersedess (angl. Mercedes, pilns nosaukums Mercedes AMG Petronas F1 Team) — vācu komanda-autoražotājs, kas piedalās Formula 1 Grand Prix sacensībās. Trīskārtējs Konstruktoru kausa ieguvējs 2014., 2015., 2016. gadā.

Tieši uzņēmuma Petronas eļļas bija viena no komandas panākumu atslēgām. Kā parādījusi šo eļļu lietošanas pieredze, produkcija ir augstas kvalitātes. Eļļās tiek izmantota Cool Tech tehnoloģija, dzinēja aizsardzība pret pārkaršanu.  Cool Tech tehnoloģija darbojas kritiskajās zonās – dzinēja iekšējās detaļās, kas stipri uzkarst – efektīvi absorbējot un novadot no tām uzkrāto siltumu, kā arī nodrošinot temperatūras regulēšanu, aizsargājot dzinēja daļas no bojājumiem un darbības traucējumiem. Īpaši aktuāli tas ir turbokompresoru daudzvārstu dzinējiem ar elektronisko iešprici ar augstu LK un griezes momentu gan dīzeļdzinējiem, gan benzīna dzinējiem.

http://petronas-oil.ru/files/Description_Syntium%205000XS.pdf

Ļoti svarīgi ir saprast, ka tehniskie šķidrumi un eļļas, kas tiek izmantas dažādiem Mercedes Benz agregātiem un sistēmām, ir ar savām noteiktām īpašībām. Mūsu speciālisti pēc kataloga atradīs vajadzīgo un ieteiks vai izmantos oriģinālus vai analogus eļļošanas materiālus un tehniskos šķidrumus. Savlaicīga šķidrumu maiņa un tehniskā apkope pagarinās Jūsu automašīnas detaļu kalpošanas ilgumu

Diski un riepas

Mūsu autocentrā mēs varam piedāvāt izvēlei jebkādas riepas, atbilstošas Jūsu automašīnai, jebkurā cenu kategorijā no zināmiem brendiem. Mūsu speciālisti ieteiks un palīdzēs izvēlēties atkarībā no ekspluatācijas īpašībām, slodzes, ātruma indeksa, sezonas un citiem parametriem.  Tāpat mēs piedāvājam arī dažāda izmēra riteņu diskus – gan oriģinālos, gan analogus.

Multimedija

Image

Audio uzstādīšana

Vairāk kā 20 gadus mēs nodarbojamies ar audio un video aparatūras  uzstādīšanu jebkurās automašīnās.  Mūsdienu automašīnās mūzika pamtā ir labā līmenī. Un tomēr arī labu var uzlabot. Un mēs Jums varam palīdzēt. Sākot no paša vienkāršākā – standarta skaļruņu aizstāšana ar progresīvākiem, līdz pat vissarežģītākajām daudzkanālu sistēmām un procesoru, ekvalaizeru, pastiprinātāju un sabvūferu pielietojumam. Trokšņu izolācija un salona vibroizolācija, izmantojot vismodernākos materiālus. To visu var izdarīt mūsu firmā kvalitatīvi un pārzinot darba specifiku.

Mercedes Benz automašīnām pie mums var iegādāties blokus, kas ļauj pieslēgt stacionārajam magnetofonam USB vai arī izveidot eju papildus AUX skaņas avotam, tādam kā telefons vai audiopleijeris.  Par adapteru savietojamību zvaniet mums, mūs konsultēsim Jūs par visiem jautājumiem.

Tāpat arī mēs varam apgreidot Jūsu audiotehniku un uzstādīt parastās Audio20 magnetolas vietā magnetolu Comand ar navigāciju.

Video uzstādīšana

Multimediju un video sistēm automašīnā padarīs Jūsu automašīnu vēl oriģinālāku un būs izcils laika kavēklis garos pārbraucienos Jūsu pasažieriem.

Iepazīties ar mūsu preču katalogu Jūs varat, klikšķinot šeit.

Sīkāku informāciju Jūs varēsiet saņemt, sazinoties ar mums pa norādīto tālruni.

AUX uzstādīšana

AUX – tā ir “līnijas” ieeja. AUX IN ieejas esamība (Iespēja pieslēgt ārējo audio signālu no mobilā telefona, MP3 atskaņotāja). Mūsu speciālisti uzstādīs visu ātri un kvalitatīvi. Izmantojot AUX skaņu, skaņa nezūd un netiek izkropļota, Jums parādīsies papildus ieeja, pie kuras var pieslēgt praktiski jebkuru ierīci, kurai ir skaņas izeja (austiņas, līnijizeja).

Sīkāk par cenām un izpildes termiņiem var uzzināt, zvanot pa

Atpakaļskata kameru uzstādīšana

Parkošanās sensori un atpakaļskata kameras atvieglos parkošanos nepietiekamas redzamības apstākļos, kas paaugstinās drošību gan Jums, gan apkārtējim.

Kameru katalogu Jūs varat apskatīt šeit. Parkošanās sistēmas šeit.

Detalizētu informāciju var saņemt, piezvanot pa tālruni.

Papildus Aprīkojums

Image

Signalizācija

Profesionāla autosignalizāciju, apsardzes un pretaizdzīšanas sistēmu  uzstādīšana Rīgā, jebkurai automašīnu markai. Liela izvēle autosignalizācijām: vienkāršas, ar atgriezenisko saiti, ar dzinēja automātisku palaišanu. Papildu imobilaizera, peidžeru un GSM moduļu pieslēgšana. ĀKP un AĀKP atslēgu, stūres vārpstas,  motora pārsega, durvju atslēgu uzstādīšana. Kompleksa automašīnas aizsardzība ar pretaizdzīšanas komplektiem.

Preču katalogs Šeit.

Imobilaizers

Imobilaizers (Imobilizators) — elektronisko pretaizdzīšanas ierīču veids. Paredzēts, lai droši bloķētu dažus automašīnas moduļus. Imobilaizera galvenais uzdevums ir novērst aizdzīšanas mēģinājumus.  Pareizi izvēlēts un profesionāli mūsu servisā uzstādīts imobilaizers var kļūt par nopietnu traucēkli autozaglim. Tas iekļaujas elektroniskajā daļā un ir neliela izmēra, pateicoties tam to ir sarežģīti atrast un apiet. Imobilaizerus ir pieņemts dalīt tipos: kontakta, bezkontakta un  stacionārais.  Izmantojot papildus ierīces (piemēram, elektromagnētiskos vārstus), ir iespējama neelektronisko sistēmu bloķēšana.

Lielākajai daļai mūsdienu automašīnu ir stacionārais imobilaizeris, ko ir uzstādījis autoražotājs. Stacionārajā imobilaizerī bloķēšana notiek bez releja palīdzības. Pati ierīce fiziski un ar programmu ir piesaistīta dzinēja iešprices kontrolierim, tāpēc bez atļaujošā signāla saņemšanas kontrolieris pats nepalaidīs auto dzinēju un neuzturēs tā darbību. Citiem vārdiem, bloķēšana notiek nevis fiziski, bet programmas līmenī pašai dzinēja kontroles sistēmai.

Ir tādi imobilaizeri, kas strādā bez elektrisko ķēžu pārrāvuma – CAN imobilaizeri. Dzinēja darba bloķēšana notiek, nosūtot noteikta satura ziņas caur CAN (Controller Area Network) automašīnās riepām, tādā veidā radot traucējumus.

Imobilaizera ieslēgšanai un izslēgšanai ir jābūt pieejamai tikai automašīnas īpašniekam. Kā likums, šim mērķim ir nepieciešama elektroniskā koda atslēga. Mazāk izplatīti ir modeļi ar manuālu koda ievadīšanu. Pirms startēt automašīnu, īpašniekam ir jāievieto koda atslēga īpašā ligzdā, ar to nodrošinot imobilaizera sistēmai koda nolasīšanu un bloķēšanas ieslēgšanu, vai arī ir jānovieto elektroniskais čips imobilaizera sistēmas antenas darbības zonā. Sistēmās ar manuālo koda ievadi tam, lai ieslēgtu imobilaizeri, ir nepieciešams ievadīt īpašnieka uzstādīto kodu.

Imobilaizera sabojāšanas gadījumā vai nesankcionētas atslēgšanas gadījumā automašīnas sistēmas paliek bloķētas.

Gandrīz visiem imobilaizeru tipiem ir automātiski iestatījumi apsardzei pēc noteikta laika beigām, kad īpašnieks nav veicis nekādas darbības ar automašīnu. 

Standarta imobilaizeris sastāv no divām pamatsastāvdaļām:

- vadības bloka, kas ir tā centrs, no kura pienāk signāli par nepieciešamību aktivizēt visu sistēmu;

- atslēgas, kas atrodas pie automašīnas īpašnieka un kuru atpazīst vadības bloks. Atsevišķos gadījumos autorizācija notiek, ievadot slepeno paroli caur automašīnas stacionārajām pogām.

Papildus (nestacionārais) imobilaizeris atšķiras ar elektromagnētiskā releja esamību, ar kura palīdzību tiek veikts elektrisko ķēžu pārrāvums, ja kāds ielaužas automašīnā, kā arī ar papildus antenu un papildus čipu.

Preču katalogs Šeit. 

Parkošanās sistēmas

Parkošanās sistēmas vai parkošanās palīdzības sistēma (Parktronic) ir palīgsistēma automašīnas aktīvai drošībai, šādu sistēmu izmantošana ievērojami atvieglo parkošanos. Lielākā efektivitāte no parkošanās sistēmas tiek iegūta, parkojoties atpakaļgaitā, diennakts tumšajā laikā, ar tumši tonētiem stikliem, kā arī šaurās vietās (stāvvieta, garāža u.c.).

Parkošanās sistēmas var nosacīti iedalīt divās lielās grupās – pasīvās un aktīvās. Pasīvās parkošanās sistēmas sniedz tika nepieciešamo informāciju parkošanās laikaā, turklāt mašīnu tās laikā vada tikai vadītājs. Aktīvās parkošanās sistēmas nodrošina automašīnas noparkošanu  automātiskā vai automatizētā (automātiski tiek izpildītas atsevišķas funkcijas) režīmā.

Parkošanās sistēmu katalogu var apskatīt Šeit.

Papildus apgaismojums

Papildus gaismas ierīču uzstādīšana Jūsu automašīnai. Xenon uzstādīšana ar pareizu korekciju palielinās redzamību diennakts tumšajā laikā.

Sīkāk par cenām un izpildes termiņiem var uzzināt, zvanot uz norādīto tālruņa numuru.

Hands Free

Hands Free sistēmu tirdzniecība un uzstādīšana Jūsu automašīnā, sīkāka informācija pa tālruni.

Atpakaļskata kameru uzstādīšana

Parkošanās sensori un atpakaļskata kameras atvieglos parkošanos nepietiekamas redzamības apstākļos, kas paaugstinās drošību gan Jums, gan apkārtējim.

Kameru katalogu Jūs varat apskatīt šeit. Parkošanās sistēmas šeit.

Detalizētu informāciju var saņemt, piezvanot pa tālruni.

Sēdekļu apsilde

Jūsu automašīnas sēdekļu apsildes uzstādīšana un remonts Rīgā, sīkāk par cenām un izpildes termiņiem var uzzināt, zvanot pa tālruni.

Attālinātā startēšana

Kā strādā attālinātā automašīnas startēšana?

Neskatoties uz to, ka ir autostartēšanas bloki ar automātisku vai attālinātu darbības principu, to darbības shēma neatšķiras. Noteiktā laikā (modulim ar automātisko režīmu) vai saņemot komandu no komandu no signalizācijas pults vai mobilā tālruņa, no autostartēšanas moduļa uz aizdedzes ķēdi tiek sūtīts strāvas impulss, pēc tam seko divu sekunžu aizture, kuras laikā atjaunojas eļļas spiediens maģistrālēs, pēc tam uzreiz tiek veikta startera ieslēgšana. Automātiskās startēšanas shēma dīzeļdzinējiem atšķiras tikai ar vienu  - papildus kvēlsveces kontroles ķēdes pieslēgšana.  Tādā veidā, ja autostartēšanas bloks iekļūst apsardzes kompleksā, vispirms automātiski atslēdzas signalizācijas bloķēšana, bet pēc tam notiek aizdedzes un startera aktivizēšana. Gadījumā, ja autostartēšanas bloks tiek uzstādīts autonomi, vispirms notiek imobilaizera apiešana, bet pēc tam modulis padod barošanu aizdedzes, startera ķēdēm. 

Stacionārā imobilaizera apiešana – svarīga darbība, uzstādot autostartēšanas moduli, jo šīs pretaizdzīšanas ierīces nozīme – vienas vai vairāku elektrisko ķēžu pārtraukšana, no kurām ir atkarīga dzinēja startēšana. Tāpēc montāžas laikā nāksies uzstādīt apiešanas bloku ar ciparu mikroshēmu (parasti tiek montēta motora nodalījumā vai tiek novietota aiz paneļa), kas ļauj izvairīties no konflikta starp autostartēšanu un pretaizdzīšanas ierīci.  Parasti kā šādu bloku izmanto rezerves aizdedzes atslēgu, kurā iebūvēts imobilaizera deaktivizācijas čips.

Katru autostartēšanas moduli var ieprogrammēt noteiktam skaitam startēšanas mēģinājumu (pēc noklusējuma, katram blokam ir trīs mēģinājumi) – parasti tas ir līdz pieciem mēģinājumiem. Ja startēšana ir izdevusies (par to modulis “uzzina” pēc kloķvārpstas apgriezienu rādītājiem, eļļas spiediena vai tīkla noslogojuma), automašīna par to signalizē ar avārijas gaismas signālu vai arī signāls pienāk uz signalizācijas pulti vai mobilo tālruni.   Dažiem dārgiem autostartēšanas bloku modeļiem ir pievienotas dzinēja ieslēgšanas problēmu diagnostikas funkcijas – piemēram, ja automašīnu nav izdevies startēt bojāta akumulatora dēļ, moduļa mikroprocesors analizēs iemeslu un dos signālu vadītāja mobilajai ierīcei.

Sīkāk par uzstādīšanu un cenām var uzzināt, zvanot pa tālruni.

Webasto papildus apsilde

Komforts zemās gaisa temperatūrās!

Papildus dzinēja sildītāji (uzsildītāji) vieglajām automašīnām.

Papildus sildītāju darbības princips ir aanloģisks pirmstartēšanas šķidrajiem sildītājiem – uzsildītājiem “Webacto”. Tie tieši tāpat pieslēdzas automašīnas dzinēja dzesēšanas sistēmai un darbojas uz degvielas.   Uzsildītājs ieslēdzas un tiek vadīts automātiski, tikai ar ieslēgtu dzinēju, uz laiku, kad gaisa temperatūra  noslīd zemāk par temperatūras slieksni (parasti +5°C). Degviela, sadegot sildītāja degšanas kamerā, uzsilda dzesēšanas šķidrumu, kas ar automašīnas šķidruma sūkni tiek sūknēta cauri dzesēšanas sistēmai un tādā veidā uzsilda motoru.

Detalizētāk par cenām un izpildes termiņiem varat uzzināt, zvanot pa tālruni.